Feature

Adform FLOW to nowa technologia opracowana dla potrzeb nowoczesnego marketingu

Zintegrowany system Adform Flow daje Ci większą kontrolę niż kiedykolwiek wcześniej - konfigurowalna, przejrzysta i bezpieczna platforma umożliwia łatwe zarządzanie całym cyklem życia kampanii marketingowych.
Przeczytaj Oficjalny Komunikat Prasowy

Adform ustanawia nowy standard transparentności i wydajności

W maju 2020 branża reklamy cyfrowej poruszona została wynikiem obszernego, dwuletniego projektu badawczego przeprowadzonego na zlecenie ISBA (Incorporated Society of British Advertisers) oraz AOP (Association of Online Publishing) z Wielkiej Brytanii. Badanie przeprowadzone przez zespół PwC przedstawia dogłębną analizę łańcucha podaży cyfrowej. Raport ujawnił, że średnio 49% budżetów reklamodawców nigdy nie dociera do wydawców, przy czym około 15% przypada na tzw. ‘niedookreśloną zmienną’.

To podkreśla obecną od dawna krytykę fragmentaryzacji i skomplikowania branży programatycznej, gdzie brak standardów ma znaczny wpływ na biznes reklamodawców i wydawców. Adform, wpisując się w dążenie do transparentności i dostarczania najlepszych rozwiązań w branży, zlecił temu samemu zespołowi PwC dogłębną analizę swojej świeżo udostępnionej na rynku platformy FLOW.

POBIERZ RAPORT

Feature

Troels Jensen, CEO

“Od 20 lat Adform oferuje reklamodawcom, agencjom i wydawcom narzędzia do tworzenia reklam. Dziś z dumą możemy przedstawić Adform Flow- niezależną platformę do prowadzenia kampanii zautomatyzowanych, będącą efektem kilkunastu lat doświadczeń.”

5 sposobów na wygodny marketing

Adform FLOW to nowoczesne narzędzie marketingu bezpośredniego dla domów mediowych i agencji reklamowych oraz klientów bezpośrednich prowadzących własne działania digitalowe. Jest to w pełni niezależna platforma, zintegrowana, transparentna i bezpieczna, która umożliwia konfigurowanie wielu komponentów pod indywidualne potrzeby nowoczesnego marketera. Oznacza również uzyskanie niespotykanego dotychczas na rynku poziomu kontroli i płynne zarządzanie całym cyklem zakupu mediów. Wyjątkowy UX oraz poszerzony poziom współpracy człowieka z maszyną przekładają się na szybszą i silniejszą analitykę, a przez to lepsze wyniki dla Twojej firmy.

Pobierz

Feature

Poznaj Adform FLOW

Dowiedz się więcej na temat niezależnej, zintegrowanej technologii, stworzonej z myślą o nowoczesnym marketingu, która pozwala płynnie zarządzać całym cyklem życia kampanii.
Dowiedz się więcej